3D návrhu a konstruování se věnujeme od roku 2003, kdy jsme pořídili první CAD software SolidWorks. Tento nástroj nám výrazně pomohl při zakázkových úpravách strojů na zpracování papíru. Od té doby jsme naplno využívali CAD nástrojů při návrhu zařízení pro zákazníky z papírenského a zpracovatelského průmyslu. Vyvíjení a konstruování se tak pro nás postupem času stalo činností, která nás jednoduše baví.

V roce 2021 jsme založili konstrukční kancelář a začali se naplno věnovat službám externího engineeringu. Poskytujeme kompletní služby pro vývoj produktů a realizaci zakázkových projektů. Aktivně spolupracujeme s technology, konstruktéry, výpočtáři a dalšími odborníky z různých průmyslových oblastí. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na specifické požadavky našich zákazníků.

Sídlíme v Hradci Králové, ale naše služby poskytujeme po celé České republice. Využíváme online nástroje, které nám umožňují efektivně spolupracovat bez ohledu na geografickou polohu našich zákazníků. Ať už se tak jedná o krátkodobou či dlouhodobou spolupráci, vždy se snažíme, abychom poskytovali co nejefektivnější řešení pro outsourcing vývojových a konstrukčních prací. Naše služby proto stavíme nejen na moderních softwarových nástrojích, ale zejména na osobním přístupu a základních principech preciznosti a spolehlivosti.

Reference